42 ја следат оваа компанија


DYNAMIC Плинска греалка + 1 година гаранција

3890 ден.

Преостанато време

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тип на гас: LPG
 • Притисок: 2.8kPa
 • Излезна топлина(kw): 1.4 (ниска), 2.8 (средна), 4.2 (висока)
 • Потрошувачка на гас (g/hr): 100 (мининална), 200 (средна), 300 (максимална)
 • Димензии: 42 x 29,5 x 73
 • Moже да загрее од 20-70 м2
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.