46 ја следат оваа компанија


- 13%

DYNAMIC Плинска греалка печурка (5895) + 1 година гаранција

15000 ден.

12990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • База: 454 mm x 86 mm(H)
 • Резервоар: 378 mm x 780 mm(H)
 • Горилник: 262 mm x 540 mm(H)
 • Решетка за пламен: 260 mm x 220 mm(H)
 • Рефлектор: 813 mm Средна потрошувачка: 870 g/hr
 • Вкупна тежина: 20,5 kg
 • Гориво: LPG гас
 • Боја: Росфрај

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.