42 ја следат оваа компанија


DYNAMIC Плинска греалка пирамида 5896 + 1 година гаранција

27990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Гориво: LPG гас
 • Средна потрошувачка: 870 g/hr
 • Тежина на производот: 20,5 kg

 

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 31.10.2019 до 07.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.