53 ја следат оваа компанија


- 11%

DYNAMIC PTC Греалка ротирачка 2000W (10572) + 1 година гаранција

3600 ден.

3190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

DYNAMIC PTC Греалка 2000W (10572) + 1 година гаранција

  • Моќност: 2000 W
  • Напон: 220-240 V
  • Фреквенција (50-60 Hz)
  • Прилагодив термостат
  • Заштита од прегревање
  • Боја: Сива
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.