53 ја следат оваа компанија


- 14%

DYNAMIC Радијатор на масло со 13 ребра 2500W (9717) + 1 година гаранција

6000 ден.

5190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 550 x 160 x 655 mm
  • Моќност: 2500W
  • 13 ребра
  • Прилагодлива контрола на термостатот
  • Заштита од прегревање
  • Тркала за прилагодливо движење
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.