46 ја следат оваа компанија


DYNAMIC Стаклена панелна греалка со далечински управувач 2000W (9716) + 2 години гаранција

4590 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Грејна моќ: 2000 W
 • Со далечински управувач
 • IP24 водоотпорен
 • Прилагодлива контрола на термостатот
 • Заштита од прегревање
 • Самостојна или монтирана на ѕид
 • Алуминиумски елемент за греење
 • Дигитален тајмер

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.