Early Booking на Халкидики во Мај и Јуни! 20% попуст на едно ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор во Kassandra Bay Village Hotel - Kriopigi

Цена од

2232 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2790 ден.

Попуст

20%

Заштеда

558 ден.

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Kassandra Bay Village Hotel - Kriopigi

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца за термин 27.05-05.06.2019 2,790 ден. (45 еур)
2,232 ден. (36 еур)
HB ноќевање за двајца за термин 06.06-22.06.2019 3,720 ден. (60 еур)
2,976 ден. (48 еур)
Доплата за дете до 11,99 години 620 ден. (10 еур)
620 ден. (10 еур)
Доплата за 3то возрасно лице во термин (27.05-05.06.2019) 1,612 ден. (26 еур)
1,612 ден. (26 еур)
Доплата за 3то возрасно лице во термин (06.06-22.06.2019) 2,108 ден. (34 еур)
2,108 ден. (34 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2019 до 22.06.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете до 11.99 год., цена 10 еур (620 ден.); 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 26 еур. (1612 ден.) за термин 27.05-05.06.2019 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 34 еур. (2108 ден.) за термин 06.06-22.06.2019
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Уште од кога ке пристигнете во Касандра Беј хотелот, ќе почуствувате емоција на традиционално и фамилијарно сместување кое натерало многу луѓе да е вратат. 
Хотелот е 400 метри од плажата и 800 метри од центарот, правејќи го како перфектно место за престој.

Хотелските соби кои ги има истиот во понуда, се опремени со клима, ТВ, фрижидер, бања со туш кабина и фен, балкон со поглед кон градина, планина и море. Појадокот е сервиран на шведска маса, додека со освежителни пијалоци и лесни закуски гостите можат да се послужат во баровите со кои располага хотелот. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.