Early Booking на Метаморфози, Халкидики во Мај и Јуни! До 25% попуст на едно ноќевањесо појадок и вечера за две лица во термин по избор во Porto Matina Hotel 2*

Цена од

3023 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4030 ден.

Попуст

25%

Заштеда

1007 ден.

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Porto Matina Hotel - Метаморфози, Халкидики

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца за термин 25.05-10.06.2019 4,030 ден. (65 еур)
3,023 ден. (49 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 25.05-10.06.2019 1,364 ден. (22 еур)
1,364 ден. (22 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. за термин 25.05-10.06.2019 496 ден. (8 еур)
496 ден. (8 еур)
HB ноќевање за двајца за термин 11.06-22.06.2019 5,580 ден. (90 еур)
4,464 ден. (72 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 11.06-22.06.2019 1,550 ден. (25 еур)
1,550 ден. (25 еур)
Доплата за дете од 5,99 - 11,99 год. за термин 11.06-22.06.2019 496 ден. (8 еур)
496 ден. (8 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.05.2019 до 22.06.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете од 5,99 - 11.99 год., цена 8 еур (496 ден.)
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 22 еур. (1364 ден.) за термин 27.05-05.06.2019 
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 25 еур. (1550 ден.) за термин 06.06-22.06.2019
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Porto Matina Hotel 2* се наоѓа на вториот крак на полуостровот Халкидики на самата плажа на градчето Метаморфози. Сите соби имаат поглед кон морето кој го прави примамлив за голем број на туристи. Собите располагаат со ТВ, клима и фрижидер. Во хотелот има ресторан, кафе бар и градина со игралиште.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.