Early Booking - oдмор на Тасос во Јуни! До 20% попуст на ноќевање за двајца со појадок и вечера во Ralitsa Hotel 3* - Лименариjа, Тасос

Цена од

3348 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3720 ден.

Попуст

10%

Заштеда

372 ден.

Купени: 4

Добивате

Понудата е за двајца и вклучува ноќевање со појадок и вечера во термини по избор во Ralitsa Hotel 3* - Лименариjа, Тасос

Опции на понудата:

HB ноќевање за двајца за термин 31.05-10.06.2019 3,720 ден. (60 еур)
3,348 ден. (54 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 31.05-10.06.2019 744 ден. (12 еур)
744 ден. (12 еур)
Доплата за дете до 11,99 год. за термин 31.05-10.06.2019 434 ден. (7 еур)
434 ден. (7 еур)
HB ноќевање за двајца за термин 11.06-22.06.2019 5,270 ден. (85 еур)
4,216 ден. (68 еур)
Доплата за 3то возрасно лице за термин 11.06-22.06.2019 868 ден. (14 еур)
868 ден. (14 еур)
Доплата за дете до 11,99 год. за термин 11.06-22.06.2019 558 ден. (9 еур)
558 ден. (9 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 22.06.2019
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата dvarsamas@meli-tours.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за потребно е да направите купвање и испратете го купонот на email адресата  ovelimirovic@meli-tours.com со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Максимален капацитет на сместување во собите е 3 лица
 • Доплати:
 • Доплата за дете до 11.99 год., цена 7 еур (434 ден.) за термин 31.05-10.06.2019
 • Доплата за дете до 11.99 год., цена 9 еур (558 ден.) за термин 11.05-22.06.2019
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 12 еур. (744 ден.) за термин 31.05-10.06.2019
 • Доплата за трето возрасно лице, цена: 14 еур. (868 ден.) за термин 11.05-22.06.2019
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Во хотел Ralitsa има 24 модерни, пространи соби со бесплатен интернет пристап, ТВ, телефон, климатизирани простируу, фрижидер и фен. Собите имаа поглед кон прекрасните пејсажи на островот Тасос.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.