12 ја следат оваа компанија


EasyTime (60 капсули)

1725 ден.

Опис

Додаток во исхраната за лесен ден Easy Time е додаток во исхраната кој содржи влакна (глукоманан) и билки како Каскара и Сена кои се добри за комфорот на цревниот тракт. Дозирање: 1 капсула пред спиење или по препорака на лекар СОСТАВ 100 мг Кора од каскара во прав, 100 мг Плод од сена во прав, 200 мг Глукоманан, 1 мг Капсацин Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.