55% попуст на едночасовна фотосесија за матуранти на локација по избор од Different photography во вредност од 3100 ден. по цена од 1399 ден.

Цена

1399 ден.

Вредност

3100 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1701 ден.

Добивате

  • Eдночасовна фотосесија за матуранти на локација по избор 
  • Mинимум 200 обработени фотографии во фул резолуција
  • Праќањето на сликите ќе биде по wetransfer.com

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.05.2019 до 22.06.2019
  • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да резервирате
  • За фотографирање подолго од еден час, се доплаќа директно во договор со фотографот
  • Понудата важи за Скопје

Опис

Нека вашите најубави моменти бидат засекогаш запаметени!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.