За сите љубители на книгите (27.10.2018)! Еднодневна посета на саем на книгата во Белград со вклучен автобуски превоз по цена од 1500 ден.

Вредност

1700 ден.

Попуст

11%

Заштеда

200 ден.

Купени: 2

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада)

  Одведи ме таму

  070 338 383

  simonovski@gmail.com

Добивате

Еднодневна посета на саем на книгата во Белград за термин (27.10.2018)

 • Вклучен автобуски превоз на дадената релација
 • Придружник на патувањето

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2018 до 28.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во Grouper за слободни места
 • Поаѓање на одбраниот датум во 02:30 часот на паркингот спроти хотелот Holiday Inn во Скопје
 • Враќање во 17:00 часот по македонско време
 • Во цената не е вклучена влезница - 130 мкд.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Поаѓање:
02:30 ч. Состанок на групата на паркингот спроти хотелот "Holiday Inn" во Скопје. 
03:00 ч. Поаѓање за Србија и Белград. Влез преку граничниот премин Табановце.
Во утринските часови пристигнување во Белград и паркирање на автобусот пред Белградски саем. Слободен ден за посета на Саем на книгата или прошетка низ градот... 

Враќање: 
17:00 ч. Состанок на групата кај Белградски саем и поаѓање кон Македонија. Попатна посета на шопинг центарот"ИKEA". Пристигнување во Скопје, во вечерните часови.

Во календарот на културни настани во југоисточна Европа, централно место во периодот на месец октомври веќе со децении има Меѓународниот Белградски саем на книга. Оваа регионална манифестација е посветена на книгите и се занимава со промоција на писатели, образование, културна размена со странски земји и движења поврзани со актуелни книжевни и друштвени прашања...

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.