Еднодневно уживање на Шапка секоја Сабота и Недела (21.12-29.03.2020)! Превоз во два правци за Попова Шапка од ТА Виста Турс по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Купени: 172

 • бул. Кузман Јосифовски Питу бр.28 лок 2

  Одведи ме таму

  02 3 201070, 3201080

  vistaturs@yahoo.com

Добивате

Превоз во два правци за едноднвено патување на Попова Шапка (21.12 - 29.03.2020)

*Понудата важи за секоја Сабота и Недела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2019 до 29.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Виста Турс
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Oпис на патувањето:

 • Поаѓање од Скопје: 07:30 часот од паркингот на ВИП хотел спроти саем
 • Околу 9:00 часот пристигнување на падините на Попова Шапка. 
 • До 15:30 часот време за целодневно уживање во убавините на Попова Шапка. Можност за скијање, санкање, скијачко трчање како и индивидуално и фамилијарно шетање по преубавите планински предели. Оставете малку од времето за посета на неколкуте ресторани и кафитерии за дегустација на добро познатиот планински чај како и некој од специјалитетите на рестораните. По собирање на групата во 16:00 часот поаѓаме назад кон Скопје.  
 • Поаѓање од Шапка: 16:00 часот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.