Eднодневно уживање на Халкидики (29.06 или 30.06.2019)! 17% попуст на еднодневно капење со вклучен превоз за Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори од ТА Бисер Пром во вредност од 1200 ден. по цена од 1000 ден.

Цена од

1000 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

17%

Заштеда

200 ден.

Купени: 24

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Еднодневно капење на Халкидики (Сани Бич, Неа Потидеа, Калитеа, Полихроно, Ханиоти или Пефкохори) со вклучен превоз за термин по избор

Опции на понудата:

Сабота (29.06.2019) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)
Недела (30.06.2019) 1,200 ден. (19 еур)
1,000 ден. (16 еур)

*Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром.​​​​​​
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање на 22.06, 23.06, 29.06 или 30.06.2019 во 02:00 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот (по локално време) од Пефкохори
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживање покрај море и убава песочна плажа, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Плажа по избор на Халкидики:

 • Неа Потидеа
 • Калитеа
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.