Eднодневно уживање на Халкидики (Август)! Еднодневно капење со вклучен превоз за Неа Потидеа, Сани Бич, Калитеа, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури во термин по избор од ТА Бисер Пром по цена од 1300 ден.

Цена од

1300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 52

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  [email protected], [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за термин по избор:

Опции на понудата:

Сабота (20.08.2022) 1,300 ден. (21 еур)
Сабота (27.08.2022) 1,300 ден. (21 еур)
Недела (28.08.2022) 1,300 ден. (21 еур)

*Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.05.2022 до 31.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купон задолжително направете резервација во Бисер Пром.​​​​​​
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром
 • Поаѓање во 02:00 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот (по локално време) 
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Состанок со групата на Дрводекор во 01:45 часот. Поаѓање за Халкидики во 02:00 часот. Се патува преку граничен премин Богородица со попатни паузи заради одмор и гранични формалносто. Пристигнување на наведените места. Слободно време за едивидуални активности. Поаѓање за Скопје во 19:00 часот по локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

Плажа по избор на Халкидики:

 • Неа Потидеа
 • Сани Бич
 • Калитеа
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.