Еднодневно капење на Халкидики (16.09 или 17.09.2017)! 24% попуст на посета на плажа по избор: Elephant beach, Yala beach, Молос, Калитеа, Афитос, Ханиоти и др. во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден. со МТ Травел

РАСПРОДАДЕНО

Еднодневно капење на Халкидики (16.09 или 17.09.2017)! 24% попуст на посета на плажа по избор: Elephant beach, Yala beach, Молос, Калитеа, Афитос, Ханиоти и др. во вредност од 1300 ден. по цена од 990 ден. со МТ Травел

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,300 ден.

Попуст

24%

Заштеда

310 ден.

Купени : 11

 • ул. 11 Октомври бр. 25 (ЗОИЛ Македонија) ул. 11 Октомври бр. 25 (ЗОИЛ Македонија)

 • ‎02 32 32 597, 070 249 049, 070 353 233

 • mt.travelprevoz@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Еднодневно капење за едно лице на плажа по избор (Elephant beach, Yala Beach, Молос, Калитеа, Афитос, Ханиоти) + превоз

Достапни термини:

 • Термин 16.09.2017 - Сабота
 • Термин 17.09.2017 - Недела

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.09.2017 до 17.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата е за еднодневното капење за датум 16.09 или 17.09.2017
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места за конкретната дата
 • Поаѓање во 02:00 часот од паркингот кај Хотел ВИП (спроти Скопски Саем)
 • Враќање во 18:00 (по македонско време) 
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА МТ Травел

Опис

Журка која не се пропушта! Со оваа понуда добивате еднодневна посета на плажа по избор на Халкидики. Плажите и барови на плажа Молос се најпопуларни во овој дел од Грција. Важат за тренд места каде младите вистински се журкаат и уживаат на модерно средените плажи. Попладневните часови секогаш се резервирани за одлична журка на плажа која ќе ви биде вистинско летно искуство и авантура. Освен овие плажи, со оваа понуда може да одлучите да бидете и на Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти.

Сонце, ситно-песочни плажи, кристално сино море, журка на плажа - идеална комбинација за прекрасно поминат ден!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ