Еднодневен одмор на Халкидики-прв крак (Август)! Еднодневно капење + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Идеал Травел по цена од 1300 ден.

Цена

1300 ден.

Купени: 11

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за еднодневно капење на Халкидики-прв крак 

 • 20.08.2022 (сабота)
 • 27.08.2022 (сабота)
 • 28.08.2022 (недела)

*За реализација на аранжманот, потребни се миниум 40 патници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2022 до 28.08.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Идеал Травел за да го резервирате вашиот термин за патување
 • По купување на купонот јавете се во агенцијата за да ја потврдите резервацијата
 • Состанување на групата во 01:00 часот а тргнување во 01:30 часот, од Дрво Декор спроти Holiday Inn
 • За реализација на аранжманот, потребен е миниум од 40 патници.
 • Се патува со валиден биометриски пасош, деца од 02 до 12 год плаќаат 1000 ден.
 • Доколку патникот сака да резервира одредено седиште, при уплатата во агенцијата може да доплати 10 евра по лице и да бира седиште (освен првиот ред, кој е резервиран за персоналот)
 • Патниците се должни за цело време траење на патувањето да внимаваат на својата безбедност и на безбедноста на цела група и да ги почитуваат правилата и препораките дадени од страна на водичот.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Травел
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Програма на патувањето:

Состанок на групата во 01:00 часот на Дрводекор, поаѓање во 01:30 часот. Ноќно возење со попатни паузи преку граничниот премин Богородица. Пристигнување во утринските часови
Плажа по избор:

 • Неа Потидеа
 • Калитеа
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури

Слободно индивидуално време на некоја од понудените плажи.
Поаѓање во 19:00 часот (грчко време) од последната плажа (Паљури).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.