Сончање, забава и дружење - секој викенд во Август на Халкидики! Eднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики за термин по избор од ТА Идеал Превоз по цена од 990 ден.

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 134

 • ул. Даме Груев бр.7 , лок 10 (кај полициска станица Беко)

  Одведи ме таму

  078 684 392

  idealprevoz@yahoo.com

Добивате

Еднодневно капење со вклучен превоз на Халкидики на плажа по избор: Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Паљури или Пефкохори за термин по избор

Опции на понудата:

Петок (02.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Сабота (03.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Недела (04.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Сабота (10.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Недела (11.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Сабота (17.08. 2019) 990 ден. (16 еур)
Недела (18.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Сабота (24.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Недела (25.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Среда (28.08.2019) 990 ден. (16 еур)
Сабота (31.08.2019) 990 ден. (16 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.08.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Идеал Превоз
 • Состанок на групата во 01:00 часот пред Дрво декор
 • Поаѓање на избраниот термин во 01:30 часот пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Касандра е првиот, најзападен крак од "трозабецот на Посејдон", т.е. од полуостровот Халкидики.

Полуостровот Касандра е најразвиен од сите три краци, но сепак раскошната природа не е уништена и ќе успее да ви го одземе здивот.

Плажа по избор:

 • Неа Потидеа 
 • Афитос
 • Калитеа
 • Криопиги
 • Полихроно
 • Ханиоти
 • Пефкохори
 • Паљури  

Програма на патувањето:

 • Состанок на групата во 01:00 часот на Дрводекор.
 • Поаѓање 01:30 часот. Ноќно патување кон граничен премин Богородица. Пристигнување во утринските часови.
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.