Еднодневно капење на Халкидики (Јули и Август)! 18% попуст на посета на плажа по избор: Неа Потидеа, Афитос, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти, Пефкохори, Паљури во вредност од 1200 ден. по цена од 990 ден. со T.A Ganic Exclusive

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

18%

Заштеда

210 ден.

Купени: 29

Добивате

Опции на понудата:

20.07.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
21.07.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
27.07.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
28.07.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
03.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
04.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
10.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
11.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
17.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
18.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
24.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
25.08.2019 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)
31.08.2019 (Сабота) 1,200 ден. (19 еур)
990 ден. (16 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2019 до 31.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата T.A Ganic Exclusive за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Важат општите услови на СКТМ и T.A Ganic Exclusive
 • Поаѓање во 01:30 часот (собирање на група 01:00) пред Дрво декор спроти Holiday Inn
 • Враќање: 19:00 по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Уживање покрај море и убави песочни плажи, еден неверојатно интересен и возбудлив ден исполнет со сончање, забава и дружење.

Касандра е првиот, најзападен крак од "трозабецот на Посејдон", т.е. од полуостровот Халкидики. Полуостровот Касандра е најразвиен од сите три краци, но сепак раскошната природа не е уништена и ќе успее да ви го одземе здивот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.