Дестинација Македонија! Незаборавно искуство со едрилица (15.07-31.10.2022)! До 34% попуст на двочасовно едрење на Охридско езеро за две, три или четири лица со Match Race Club

img

Цена од

2800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4000 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1200 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Јане Сандански 119а, Охрид

  Одведи ме таму

  078 269 041

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Двочасовно едрење за 2 лица 4,000 ден. (65 еур)
2,800 ден. (45 еур)
Двочасовно едрење за 3 или 4 лица 6,000 ден. (97 еур)
3,990 ден. (64 еур)

*Повеќе за турата прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.07.2022 до 31.10.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација и договор за термин на 078 269 041
 • Понудата е наменета за возрасни и деца над 10 години (во придружба на родител)
 • Задолжително е носење опрема за безбедност на вода обезбедна од наша страна
 • Секој корисник услугите ги користи на своја сопствена одговорност
 • Оганизаторот има право да ја прекине или откаже секоја тура поради неповолни временски или други услови кои не ги исполнуваат безбедносните стандарди
 • На располагање се 7 едрилици со вкупен капацитет од 35 лица во исто време
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Оваа тура нуди едно ново, на моменти и адреналинско доживување, преку кое нашите искусни скипери ќе ве воведат во тајните на едрењето, а под нивно менторство ќе имате можност и сами да ја управувате едрилицата.
По испловувањето од каналот Студенчишта ќе едриме до населбата Канео, покрај стариот град Охрид, а потоа до Претседателската вила кај Горица. На нашата последна рута, назад до каналот Студенчишта ќе имате можност да пливате во водите на Охридското Езеро, со цел ова доживување да биде целосно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.