Едукативен подарок за вашето дете! 25% попуст на едукативна даска со различни форми во кутија + бесплатна достава во вредност од 300 ден. по цена од 225 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Едукативен подарок за вашето дете! 25% попуст на едукативна даска со различни форми во кутија + бесплатна достава во вредност од 300 ден. по цена од 225 ден.

Цена

225 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

25%

Заштеда

75 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Едукативна даска со различни форми во кутија + бесплатна достава

Сетот содржи:

 • Круг х4
 • Коцка х4
 • Триаголник х4
 • Правоаглоник х4

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2017 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на пакувањето: 22см x 7,5см x 5см

 • Не е наменетo за деца под 3 години

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ