46 ја следат оваа компанија


- 30%

Едукативна дрвена сложувалка со жица

699 ден.

490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Едукативна дрвена сложувалка со жица
 • Наменето за: 3 + годишна возраст
 • Материјал: Дрво и жица

Одлична едукативна сложувалка со жица за деца,која помага при градење вештини за кординација на очите,вештина за разликување на боите и големината,и развивање на моториката на рацете на вашите деца

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.