46 ја следат оваа компанија


Едукативна дрвена табла со бројки и фигури 3 во 1

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Едукативна дрвена табла со бројки и фигури 3 во 1
 • Наменето за: 3 + годишна возраст
 • Димензии на производот: 40 x 23 x 2 cm
 • Материјал: Дрво

Одлична едукативна играчка за вашите деца за предучилишна возраст.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.