40% попуст на едукативна жица со коњче во вредост од 500 ден. по цена од 300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на едукативна жица со коњче во вредост од 500 ден. по цена од 300 ден.

Цена

300 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

200 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Едукативна жица со коњче


Услови

 • Оваа компанија нуди бесплатна испорака на сите НИВНИ производи за нарачка во вредност над 700 ден.
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот: 14см х 18см
 • Димензии на пакувањето: 14,5см х 19см
 • Материјал: дрво и метал

​*Производот не е наменет за деца под 3 годишна возраст.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ