За еко свесни љубители на мачки: биоразградлив и антибактериски песок за долготрајна употреба! До 20% попуст на Еко песок за мачки во пакување од 1 или 3 литри од Еко песок за мачки - Мама Органа

РАСПРОДАДЕНО

За еко свесни љубители на мачки: биоразградлив и антибактериски песок за долготрајна употреба! До 20% попуст на Еко песок за мачки во пакување од 1 или 3 литри од Еко песок за мачки - Мама Органа

Цена

52 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

65 ден.

Попуст

20%

Заштеда

13 ден.

Купени : 8

Добивате

Еко песок за мачки во пакување по избор:

 • Биоразградлив и антибактериски песок (1 литар), цена: 65 ден. 52 ден.
 • Биоразградлив и антибактериски песок (3 литар), цена: 180 ден. 149 ден.
 • Еко песок за мачки со мирис на лаванда (3 литри), цена: 220 ден. 176 ден.
 • Еко песок за мачки ПРО (3 литри), цена: 220 ден. 176 ден.

*За нарачка во вредност над 500 ден. добивате бесплатна достава


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од продавницата на „One made“ на ул. Васил Ѓорѓов бр. 5/9.
 • Постои можност за достава во и надвор од Скопје на сметка на купувачот.
 • За нарачка над 500 денари добивате бесплатна достава (важи само за Скопје).
 • Доколку сакате производот да ви биде доставен, потребно е да го испратите купонот/те и вашите податоци (име, презиме, контакт телефон и адреса за достава) на burgievanatalija@gmail.com или на facebook страницата Еко песок за мачки – Eco cat litter by MamaOrgana.

Опис

За еко свесни љубители на мачки! Еко песокот е нетоксичен и не содржи хемикалии, биоразградлив и може да се додава во компост, содржи природни абсорбенти и долготрајно се употребува

 • Спречува појава на лоши мириси
 • Нежен за шепите
 • Иновативно решение за комплетен комфорт на Вашата мачка. До 30% зголемена апсорпција и гарантирана сувост.
 • Еко песокот со мирис на лаванда, е внимателно направен микс на минерали и есенцијално масло од лаванда, кои на Вашиот дом му гарантираат свежина.

Карактеристики:

 • Направен е од природни минерали кои имаат висока абсорбциона моќ и антибактериски својства
 • Биоразградлив и погоден е за отстранување во градскиот одвод
 • Комбинацијата на минерали е внимателно одбрана, па песокот е нежен за мачјите шепи, а безбеден за сите
 • Антибактериски
 • Спречува појава на лоши мириси

Еко песокот за мачки од Мама Органа е првиот ваков производ на нашиот пазар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.