Квалитетен сет ножеви за сите гурмани! 67% попуст на ексклузивни сет ножеви со модел по избор во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

Квалитетен сет ножеви за сите гурмани! 67% попуст на ексклузивни сет ножеви со модел по избор во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

3,000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2,001 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 17

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Ексклузивни сет ножеви со модел по избор + бесплатна достава

 • Антибактериски сет од 7 ножеви
 • Кујнски сет од 5 ножеви

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Во антибактерискиот сет од 7 ножеви е вклучено:

 • 1 Шеф нож - 8"
 • 1 нож за леб - 8"
 • 1 нож за тенко сецкање - 8"
 • 1 долг повеќенаменски нож - 5"
 • 1 краток повеќенаменски нож - 3.5"
 • 1 нож за пица
 • 1 нож за лупење

Во кујнскиот сет од 5 ножеви е вклучено:

 • 1 шеф нож - 9"
 • 1 нож за леб - 8"
 • 1 нож за тенко сецкање - 8'
 • 1 кујнски нож - 9"
 • 1 нож за коски - 6'

 

Изработени од антибактериски материјал. Ергонмски рачки кои не дозволуваат лизгање на ножевите. Обложени со специјална облога која помага во спречување на лепење на храната за сечилото

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ