Last Minute за Паралија (29.07 - 05.08.2018) 20% попуст на 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Викторија Ин + превоз со ТА Екстра Бус во вредност од 12 338 ден. (199 еур.) по цена од 9920 ден. (160 еур.)

РАСПРОДАДЕНО

Last Minute за Паралија (29.07 - 05.08.2018) 20% попуст на 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Викторија Ин + превоз со ТА Екстра Бус во вредност од 12 338 ден. (199 еур.) по цена од 9920 ден. (160 еур.)

Цена

9,920 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,338 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2,418 ден.

Добивате

Понудата е по лице и вклучува сместување во трокреветно студио + превоз (29.07 - 05.08.2018)

*За трето и четврто лице се доплаќа само за превоз


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.07.2018 до 05.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е да се информирате за слободни места дирекно во агенцијата на телефон или емаил
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја посетите агенцијата за да потпишете договор за патување
 • Задолжително е патничко осигурување
 • Доплати:
 • За трето и четврто лице се доплаќа само за превоз 1860 денари (30 еур)
 • За дете до 12 години за превоз се доплаќа 1240 денари (20 еур)
 • Доплатите се прават со купување на соодветната опција од зделката
 • За туристичка такса потребна е доплата дирекно во вилата
 • Задолжително е патничко и здраствено осигурување
 • За користење на клима уред се доплаќа 5 евра на ден во вилата
 • Распоредот за тргнување можете да го видите во делот ОПИС
 • Собите се преземаат во 13:00 часот на денот на пристигнување, а се напуштаат во 9:00 часот на денот на заминување по локално време

Опис

Вила ВИКТОРИЈА ИН се наоѓа во центарот на Паралија во близина на хотел ВИКТОРИЈА ЛУКС на околу 150 метри од плажа, недалеку од црквата. Вилата располага со 8 трокреветни студија и 2 шесткреветни дуплекс апартмани. Сите студија и апартмани располагаат со комплет опремена мини кујна, тоалет со туш, балкон, ТВ и клима уред за кој се доплаќа 5 евра на ден.

БУС 1 – Автобуски превоз според термини од табелата

05:00 часот тргнување од Куманово (пред ресторан Жмара);
06:00 часот тргнување од Скопје (паркинг спроти Саемот хотел ВИП);
06:45 часот тргнување од Велес (Бензинска пумпа Мак Оил Мотел Македонија);
07:30 часот тргнување од Кавадарци (Автобуска станица);
08:30 часот Граничен премин Богородица

БУС 2 – Автобуски превоз според термини од табелата 

05:30 часот тргнување од Прилеп (Бензинска ЛУКОИЛ), трансфер со минибус до Битола или Кавадарци;
06:30 часот тргнување од Битола (Паркинг Спортска Сала);
07:00 часот граничен премин Меџитлија

Тргнување од Грција во 14:15 часот по локално време.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.