Еластичен стегач за колено

490 ден.

Купени:

1

Остануваат:

14
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Eластичен стегач за колено

Овој производ е составен од 85% полиестер и 15% спандекс. Силен растеглив материјал со состојки од ликра, кој што и овозможува на кожата да дише и да има подобар проток на воздух. Потта не се задржува во материјалот, туку веднаш испарува од него. Мал дел од горната внатрешност е обложен со гума, која што оневозможува лизгање и свлекување.

 • Состав: 85% полиестер i 15% спандекс
 • Го подобрува перформансот
 • Штити од секаков вид на повреди во пределот на ногата
 • Ја подобрува циркулацијата на крвта
 • Супериорен материјал и квалитет
 • Достапен во 3 бои

*Производите се подигнуваат на принципот прв дојден, прв услужен!

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.