Научете да свирите на електрична гитара! 97% попуст на оnline курс за електрична гитара во времетраење од 6 месеци од Totally Electric Guitars во вредност од 18 290 ден. (295 EUR) по цена од 558 ден. (9€)

Цена

558 ден.

Вредност

18290 ден.

Попуст

97%

Заштеда

17732 ден.

Добивате

Оnline курс за електрична гитара во времетраење од 6 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2019 до 28.10.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
 • Понудата вклучува пристап само до Megaseries курсевите, не вклучува пристап до другите лекции на сајтот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За повеќе информации обратете се на info@totallyelectricguitars.com

Опис

Доколку сакате да се научите да свирите на електрична гитара ова е правиот курс за вас!

Ќе почнете од основата и чекор по чекор, акорд по акорд ќе станете прав професионалец во свирење на електрична гитара.

Почетните лекции почнуваат со: основни техники, теорија на акорди, основи на блуз гитара, основи на рок гитара. Потоа курсот продолжува со изучување на техники за свирење на гитара, местење на јачина на гитарата, вештини за брзина при свирење, и оновите на џез гитара. На крај ќе изучите напредни техники за свирење на електирчна гитара, џез гитара и ќе се нучите како да ги доведете вашите вештини за свирење до професионално ниво.

Повеќе информации за курсот можете да најдете ТУКА

Инструктор на курсот е Max Rich!

Max Rich e баран продуцент, композитор и се разбира, мастер за електрична гитара. Макс исто така е ко-основач и инструктор на Totally Electric Guitars.

Max до сега има предавано во повеќе школи за гитара:

 • Vibo Music Schools (San Francisco, San Bruno)
 • Myriad Music School & Dance Academy (San Mateo, California)
 • Sherman Oaks Center For Music and Dance (Los Angeles, California)
 • Los Angeles Guitar Academy (Los Angeles, California)

Max веќе повеќе од 20 години е активен на музичката сцена и е искусен инструктор, и сега ќе може да ви го пренесе своето знаење преку овој курс!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.