40% попуст на електронско пијано + микрофон во вредност од 999 ден. по цена од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на електронско пијано + микрофон во вредност од 999 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

999 ден.

Попуст

40%

Заштеда

400 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 21 | Остануваат : 0

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Електронско пијано + микрофон


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Електронско пијано HX - 3788

Карактеристики:

 • 8 тонови
 • 8 ритами
 • 22 демо песни
 • 4 отчукувања
 • 4 звукови од животни
 • 3 звучни ефекти
 • Прилагодувач на волумен на звук  
 • Контрола на темпо на микрофон
 • 37 пијано клучеви

*Производот не е наменет за деца под 3 години
*Батериите не се вклучени во пакувањето

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ