95% попуст на оnline курс за Basic Electricity Course + сертификат од Course Gate во вредност од 12 772 ден. (206 €) по цена од 620 ден. (10 €)

Цена

620 ден.

Вредност

12772 ден.

Попуст

95%

Заштеда

12152 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • 80A Ashfield Street, London, UK

  Одведи ме таму

  020 3976 7766

  info@coursegate.co.uk

Добивате

Оnline курс за Basic Electricity Course + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 30.11.2021
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • По активирање на ваучерот ќе добиете пристап за најава на курсот во рок од 24 часа.
 • Максималниот пристап за следење и успешно завршување на курсот е една година
 • Курсот може да го следите во било кое време, од било кој уред и од било кое место во тој временски рок и да го нарачате сертификатот
 • По завршувањето на курсот, се стекнувате со бесплатен меѓународен сертификат во PDF формат, чија вредност е 3 €
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција

Опис

Основниот курс за електрична енергија е погоден за секој што сака или веќе работи на ова поле или само сака да научи повеќе преку курсот. Познавање на основна електрична енергија, Вие ќе можете да ја додадете оваа квалификација на вашето CV со преземање на сертификатот веднаш, без трошоци.

За повеќе информации околу курсот кликнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.