39 ја следат оваа компанија


- 14%

ELECTROLUX Кафемат ЕЕА111 + 2 години гаранција

8700 ден.

7490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност 1 250 W
 • Бојлер технологија
 • 15 бари притисок
 • Избор на топла вода/пареа за подготовка на чај или пена
 • Одвоив резервоар за вода со капацитет 1.25 l
 • Автоматско исклучување

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2019 до 11.06.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.