39 ја следат оваа компанија


- 17%

ELECTROLUX Рачен миксер ЕHM3300 + 2 години гаранција

3000 ден.

2490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Electrolux рачен миксер ЕHM3300
 • Моќност: 450W
 • Супер тивок мотор
 • 5 брзина на работа
 • Турбо функција
 • 2 маталки за мешање
 • 2 маталки за гмечење
 • Кабел со должина од 1 метар

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.