35% попуст на детски синтисајзер во вредност од 1300 ден. по цена од 850 ден. + бесплатна достава

Цена: 850 ден.

35% попуст на детски синтисајзер во вредност од 1300 ден. по цена од 850 ден. + бесплатна достава

Вредност

1,300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

450 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 16

Бесплатна достава
 • ул. Лермонтова бр. 3/1 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Детски синтисајзер


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2016 до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Лермонтова бр.3 локал 1 (на самиот влез на зградата на Grouper канцелариите, зад Италијанска амбасада)​ од понеделник до петок од 09:00 до 17:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Висок степен на интеграција
 • 8 различни гласови/8 различни типови на ритам
 • Екстерни звучници/ Микрофон/ DC / AC Power
 • Песни
 • Матрична контролна функција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ