46 ја следат оваа компанија


Елек за ладење кучиња со димензии и боја по избор

1350 ден.

560 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 елек за ладење кучиња
 • Одлична за вашите миленици
 • Содржи силиконска ќесичка која може да се замрзнува
 • 2 големини: Кучиња 3 - 7kg; Кучиња 5 - 20kg
 • 3 бои: зелена и розева

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.