Елек за ладење кучиња со димензии и боја по избор

1350 ден.

560 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Сина боја (3 - 7kg) 1,350 ден. 560 ден.
Сина боја (5 - 20kg) 1,500 ден. 660 ден.
Зелена боја (3 - 7kg) 1,350 ден. 560 ден.
Розева боја (3 - 7kg) 1,350 ден. 560 ден.
Зелена боја (5 - 20kg) 1,500 ден. 660 ден.
Розева боја (5 - 20kg) 1,500 ден. 660 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 елек за ладење кучиња
 • Одлична за вашите миленици
 • Содржи силиконска ќесичка која може да се замрзнува
 • 2 големини: Кучиња 3 - 7kg; Кучиња 5 - 20kg
 • 3 бои: зелена и розева

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.