- 32%

VIVAX Електричен бокал за вода WH-176TC + 1 година гаранција

2200 ден.

1490 ден.

Купени:

4

Шифра:

300000001006
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Kaпацитет 1,7 l,
 • Aвтоматско исклучување,
 • Филтер,
 • Индикатор на ниво за вода,
 • Електронска контрола со функции варење и забрзување на топлината,
 • Функција бирање на посакуваан температура – помеѓу 60 °,70°,80° и 90°C зависно од пиалкот
 • LED осветлување, едноставно користење,
 • Различно ниво на температура има различно LED осветлување (црвена, зелена, сина, розева и жолта)

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.