50 ја следат оваа компанија


- 25%

34% попуст VIVAX WH-103WB Електричен бокал за вода + 1 година гаранција

790 ден.

590 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1100 W
 • Капацитет 1 литар
 • Боја: Крем
 • Автоматско исклучување
 • Филтер
 • Светлосен индикатор
 • Температурна заштита
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.