14% попуст на електричен тротинет Razor Power Core E90s во боја по избор + 90 дена гаранција во вредност од 12000 ден. по цена од 10289 ден.

14% попуст на електричен тротинет Razor Power Core E90s во боја по избор + 90 дена гаранција во вредност од 12000 ден. по цена од 10289 ден.

Цена

10,289 ден.

Вредност

12,000 ден.

Попуст

14%

Заштеда

1,711 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Електричен тротинет Razor Power Core E90s во боја по избор + 90 дена гаранција + бесплатна достава

 • Зелена, цена: 12000 ден. 10289 ден.
 • Розева, цена: 12000 ден. 10289 ден.

Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Достапни бои: зелена и розева
 • Енергетски поефикасен кој овозможува поефикасно возење
 • Со иновативен мотор
 • Максимална тежина на возачот 54 kg
 • Брзина до 16 километри на час
 • Користи батерија од 12 V
 • Вклучен е полнач на батерии
 • Материјал на оквир: челик
 • 70 минути континуирана употреба
 • Уретан гума на тркала
 • Димензии на производот: 34,3 cm x 84,4 cm x 21 cm
 • Тежина на производот: 10.54 kg
 • За возраст од 8+ години
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ