46 ја следат оваа компанија


- 13%

Електричен тротинет TOP LIFE BE-09-1 + 1 година гаранција

22999 ден.

19990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моторна моќност: 350 W
 • Батерија: 36v 7.8 AH
 • Растојание: 25 km
 • Материјал: Алуминиумска легура
 • Максимална брзина: 25 km/h
 • Максимална издржливост: 100 kg
 • Тип на мотор: DC мотор без четки
 • Спецификација: CE MSDS
 • Време на полнење: 3-4 h
 • Агол на искачување: 15 степени
 • Гума: 8,5 inch
 • Пневматска гума
 • LED ламба со свирка
 • Димензии: 108 x 43 x 114 cm
 • Бруто тежина: 14 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.