46 ја следат оваа компанија


- 13%

13% попуст на MS ENERGY NEUTRON N3 Електричен тротинет во боја по избор + 1 година гаранција

30000 ден.

25990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Мотор: 350 W
 • Предна електрична кочница и странична диск кочница
 • Батерија – 36V, 7.5Ah
 • Време на полнење на батеријата до 4-5 часа
 • Конструкција: Алуминиумска
 • Големина на тркала: 10″
 • Гуми: 10 x 2.125
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Домет со полна батерија – 20 – 28 km
 • Максимална носивост: до 100 kg
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip
 • Smart апликација  (MS ENERGY) za Android i iOS
 • 2 копчиња: вкучено/исклучено
 • Димензии на составен тротинет: 120 x 52 x 120 cm
 • Димензии на склопен тротинет: 120 x 52 x 52 cm
 • Тежина на производот: 13,9 kg
 • Гаранција 1 година

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големите тркала и преден амортизер совршено ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка на целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопување и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.