img

Електричен велосипед Xplorer Mini + 1 година гаранција

41990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Тежина на велосипед:t 13,8 kg
 • Максимална тежина на лице:130 kg
 • Бренд Xplorer
 • Димензија на тркало: 16″
 • Мотор: 8FUN 16″ 36 V 250 W
 • Батерија: 36V 5.4 Ah Li ion
 • Полнење: 220 – 230 V, 50-60HZ
 • Време на полнење: 3 – 4 часа
 • Брзина: 25 km/h
 • Домет со полна батерија 25-30 km PAS
 • Controller 36 V 14A
 • Алуминиумска рамка
 • Гуми: 16 x 1,95
 • Кочници: Tektro Novela mechanical disc 160/160mm rotors
 • Certified CE, RoHS

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.