Електрична дигалка за лица со проблеми со движењето

75933 ден.

 • Булевар Кочо Рацин бр.75, Центар, 1000 Скопје, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505, 2 3111 404

  info@medikapro.mk

 • Маршал Тито 36, 1200 Тетово, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505

  info@medikapro.mk

 • Мице Козар 10, 7500 Прилеп, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505

  info@medikapro.mk

Опис

 • Метална контрукција, електронски уред за подигнување.
 • За пациенти со проблеми со движењето (моторни пречки).
 • Дигалките се за движење на пациентите на кратки растојанија (од кревет на инвалидска количка или столица).
 • Не се користи за транспорт на пациенти.
 • Максимална издржливост: 150 kg
 • Максимална висина на кревање: 120 cm
 • Ширина на ногарките: 61 cm - 91 cm
 • Се пребришува со влажна крпа.

Шифра: AU5777

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.