42 ја следат оваа компанија


- 13%

LAAWA електрична маказа за жива ограда HTEG 37-660 – 710W + 1 година гаранција

4000 ден.

3499 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001359
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Mодел: HTEG 37-660 LAAWA
 • Моќност: 710 W
 • Должина на пила: 660mm
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.