39 ја следат оваа компанија


Електрична машинка за цигари

1200 ден.

990 ден.

Купени:

3
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • За само 3 секунди ја полни цигарата совршено и прецизно
 • Не мачете се повеќе сами со машинките со кои трошите премногу време
 • Има и 5 копчиња за различна брзина на полнење
 • Адаптер за полнење
 • Материјал: ABS
 • 110 V/ 240 V
 • Боја: во зависност од достапноста на залиха

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.