Електрична "ПЛАЗМА" запалка "LUX"

990 ден.

Остануваат:

50

Опис

Eлектрична "ПЛАЗМА" запалка "LUX"

  • Класична форма и звук на ZIPPO.

  • Користи струја како извор на енергија.

  • Се полни на полнач од телефон

  • Врвен производ.

  • Екстра квалитет.

  • Запалката доаѓа со метална кутија

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" тука
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.