40% попуст на електрична четка за исправување на коса Gemei GM-2953 во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

40% попуст на електрична четка за исправување на коса Gemei GM-2953 во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

Цена

899 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден..

Попуст

40%

Заштеда

601 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 2

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

  • 070 505 099

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Електрична четка за исправување на коса Gemei GM-2953


Услови

  • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
  • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Електрична четка за исправување на коса од брендот Gemei GM-2953

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.