42 ја следат оваа компанија


- 13%

LAAWA Електрична дупчалка 900W

2700 ден.

2355 ден.

Преостанато време

Шифра:

1800000000090
Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Mодел: LWT 231
 • Rated voltage: 230V
 • Frequency: 50Hz
 • Rated input power: 900W
 • No load speed:0-2,800/min
 • Impact rate: 0-44,800/min
 • Chuck capacity max: 13mm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.