Outlet цена! 17% попуст на електрична плотна Beko HIE 64100w + 5 години гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 5999 ден. по цена од 4999 ден.

Outlet цена! 17% попуст на електрична плотна Beko HIE 64100w + 5 години гаранција + бесплатна достава од Крусел во вредност од 5999 ден. по цена од 4999 ден.

Вредност

5,999 ден.

Попуст

17%

Заштеда

1,000 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Електрична плотна Beko HIE 64100w + 5 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од главниот магацин на Крусел на бул. Борис Трајковски бб (до Лукоил) од пон до пет. од 08:30 до 16:30 часот
 • Бесплатна достава!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Независна електрична плотна 
 • 4 Грејни зони 
 • Странични контроли 
 • Експрес рингла
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ