0 ја следат оваа компанија


- 10%

Електро-пневматски чекан 1250W SDS + во куфер BEHS03K-QS

9999 ден.

8999 ден.

Преостанато време

Опис

 • Влезна моќност 1250W
 • Ударна енергија 3.7Ј
 • Број на вртежи  0-900rpm
 • Удари во минута 0-3900bpm
 • Макс. дупчење во бетон  32mm
 • Макс. дупчење во метал 13mm
 • Прифат на стезна глава  SDS+    
 • Тежина 4.9Kg

За компанијата

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.